İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Özarda Evden Eve Nakliyat firması olarak İzmir halkının nakliyat ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla müşteri memnuniyet ilkesini gözeterek çalışmaya başladık. Kısa sürede İzmir halkının gözde nakliyat firması haline geldik. Hizmet ağımızı ve ekipmanlarımızı hızla büyüterek son teknolojik ekipmanlarla çalışmaya devam ediyoruz. Ekipman ve çalışanları bünyemizde toplayarak nakliyat maliyetlerini minimum düzeye indirdik. Amacımız İzmir halkının nakliyat ihtiyaçlarını uygun fiyata kaliteli hizmet sunarak karşılamaktır.

İzmir Özarda Nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık yaparak eşyaları kısa sürede zarar vermeden istenilen noktaya taşımayı hedefledik. Asansör sistemi ile taşınma süresini oldukça azalttık. İstedik ki taşınan kişiler bir an önce eşyalarını yeni yerlerine taşıyıp zaman kaybetmeden yerleşme sürecine başlasın. Asansör sistemi ile normalde 4-5 saat süren taşınma işlemini 1-2 saat gibi sürelere indirdik.

İzmir Özarda Nakliyatta eşyalarınız güvenle taşınır. Sigortalı taşımacılık ilkesi ile eşyalarınız taşınmadan sigortalanır. Böylece olası bir kaza durumunda zarar gören eşyalarınızın bedeli tarafınıza sigorta şirketi tarafından ödenir. Hayat süprizlerle doludur. Ne kadar dikkat ederseniz edin kaza geliyorsa yapacak bir şey yoktur. Böyle durumlarda küçük bir özür yerine eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir. Sigortalı taşım ile eşyalarınız güvenle taşınır.

İzmir Özarda nakliyat eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi ve temiz bir şekilde taşınması için ambalajlı taşımacılık yapar. Olası düşmeler sürtmeler ve taşınma sırasında kirlenmelerin önüne geçmek adına ambalajlama yapılır. Ambalajlama, ekspertiz, kurulum ve montaj ücreti ödemeden eşyalarınız güvenle taşınır.